loading...

آموزش همه چی

شرکت پشتیبانی شبکه‌‌ خود را با دید باز انتخاب کنیم

محمد سلحشوری بازدید : 33 سه شنبه 15 بهمن 1398 نظرات ()

با توجه به مفهوم کلي شبکه و اينکه قرار است چه نيازهايي را برآورده کند به اين نتيجه رسيديم که پشتيباني شبکه مطابق با محيط و هدف شرکت، شبکه را راه‌اندازي مي کند. پس ما نيازمند شرکت پشتيباني شبکه اي هستيم که بتواند مطابق با نياز و   با درک از رويکردهاي شرکت، بهينه ترين سيستم را براي اتصال مجموعه معرفي و راه اندازاي کند. با وجود تعدد شرکت ها در زمينه ي خدمات پشتيباني شبکه، ممکن است مديران شرکت ها در انتخاب صحيح دچار سردرگمي بشوند. سعي مي شود در اين باره نکاتي را ذکر کرده تا با اطمينان بيش تري انتخاب کنيم. با توجه به موارد مطرح شده دريافته ايم که شبکه حساسيت بالايي دارد. اين حساسيت مي تواند مطابق با مقياس مجموعه شدت هم بگيرد. اينکه بتوانيم به يک شرکت پشتيبان خوب دسترسي پيدا کنيم بايست درباره ي اصولي دانستني داشته باشيم. پشتيباني از شبکه بايد سه اصل مهم را دارا باشد:

·        علم و تخصص: مهندسين شاغل بايد دانش و تجربه ي کافي را داشته باشند.

·        تعهد و مسئوليت پذيري: شرکت پشتيباني شبکه بايد نسبت به تعهدات خود مسئوليت پذير بوده و بهترين خدمات خود را ارائه دهد.

·        مديريت: اين هسته‌ي اصول است. مدير پشتيباني شبکه هاي کامپيوتري بايد فردي آگاه، با دانش و به روز باشد تا علاوه بر اداره ي مجموعه ي خود و ارتباط با شرکت هاي دريافت کننده ي خدمات بتواند سيستم هاي نوين را رصد کند و از فن آوري روز بهره ببرد. مطمئنا مديراني که در سمينارهاي داخلي و خارجي شرکت مي کنند و به طور کلي علاقه مند به سيستم هاي نوين و بهينه هستند، مي توانند مهندسين پشتيباني شبکه ي خود را اداره کرده و در مسيرهايي هدايت کنند. اين موجب ارتقا مجموعه و به جا آوردن تعهدات به شرکت هايي است که خدمات به آن ها ارائه شده است.

عدم هرکدام از اين اصول علت چالش هايي بوده که با رعايت شان مي شود از آن ها اجتناب کرد. وقفه هاي طولاني در رفع نقص هاي فني از معمول ترين مواردي است که پشتيباني شبکه ي ضعيف مسبب آن است. معمولا اعتبار شبکه، کيفيت آن را تضمين مي کند. اما خام نام شرکت ها نشويد و سعي کنيد انتخاب عاقلانه اي داشته باشيد. با افراد متخصص مشورت کنيد و از اينکهخدمات پشتيباني شبکه ي خود را به يک شرکت نوپا بسپاريد هراس نداشته باشيد. خيلي اوقات شرکت هاي نوپا به خاطر انگيزه ي توسعه و همچنين بهره گيري از نيروهاي جوان و به روز حتي بهينه تر از شرکت هاي خوش نام عمل مي کنند. 

نمونه ي قرارداد پيش نويس شرکت پشتيباني مورد نظرتان را مطالعه کنيد تا با مفاد آن آشنا شويد. سعي کنيد که در صورت لزوم بندهايي که گمان مي کنيد براي شرکت شما مهم است در قرارداد قيد کنيد تا در صورت بروز مشکل بتوان به آن ها استناد کرد. متن قرارداد از مواردي است که بايد به آن در انتخاب شرکت پشتيباني شبکه توجه کرد.

انتخاب پشتيباني شبکه متناسب با کسب و کار و حرفه‌اي راهي براي توسعه

 چه اتفاقاتي مي افتد

اشتراک فايل: از طريق شبکه کاربران مي توانند فايل هاي مورد نظر را به اشتراک بگذارند.شرکت رايان پشتيبان تضمين مي کند که اين فرايند امن باشد و در صورت بروز نقص اقدام به عيب يابي و رفع آن کند.
اشتراک سخت افزاري: کاربران مي توانند دستگاه هايي نظير چاپگرها، اسکنرها، حافظه(hard drive)، CD-ROM ها و غيره را به اشتراک بگذارند. 

اشتراک برنامه هاي کاربردي از طريق شبکه ممکن است. همچنين ارتباط متني، صوتي و تصويري بين کاربران فراهم مي شود. اين موارد را راه اندازي مي کند و آن ها را از نظر امنيت و به روزآوري تضمين مي کند. 

مدير شبکه مي داند که توسعه ي سيستم ها نيازمند اين است که مطابق با توسعه ي کسب و کارها و احتياجات موجود باشد. اين يعني هر سيستمي دستگاه هاي متناسب با خود را درخواست دارد. پس بخش شرکت رايان پشتيبان بايد از ابعاد پروژه و رويکردهاي آينده ي شرکت اطلاع داشته باشد تا بتواند شبکه اي متناسب با سيستم و رويکردهاي آن شرکت طراحي کند. 

بازرسي دوره اي از سخت افزارها و نرم افزارهاي راه اندازي شده در شرکت دريافت کننده، شناسايي عيب هاي احتمالي براي پيشگيري از وقوع نقص، به روزرساني نرم افزاري و سخت افزاري از جمله مهمترين مسئوليت هاي پشتيباني شبکه کامپيوتري است که بايد به صورت منظم و سازماندهي شده اجرا شود. برخي شرکت هاي پشتيباني شبکه نه تنها اين سازماندهي را ندارند بلکه موقع بروز خطا در شبکه هم به سختي در دسترس هستند؛ همين موضوع مديران را، خصوصا در ايران، نسبت به شبکه کردن کسب و کارها مايوس مي کند. آن ها نمي خواهند که کارشان معطل سهل انگاري ها شود و بلعکس براي توسعه و حفظ مجموعه است که سراغ سيستم هاي نوين مي روند. پس بايد با حساسيت ويژه اي و ديدي باز از بين شرکت هاي پشتيباني شبکه يکي را برگزينيم که شرايط لازم مان را براي همکاري را داشته باشند.

 

چطور شرکت پشتيباني شبکه را انتخاب کنيم؟

آنچه که اهميت دارد تيم پشتيبانيمنسجمي است که به دانش و تجربه مجهز هستند. به طور معمول فارغ التحصيلان کارشناسي رشته هاي تحصيلي علوم کامپيوتر، مهندسي کامپيوتر نرم افزار و به ويژه سخت افزار، مهندسي فناوري اطلاعات يا آي تي و يا کارشناسي ارشد در يکي از گرايش هاي کارشناسي ارشد مهندسي کامپيوتر و گرايش هاي کارشناسي ارشد مهندسي فناوري اطلاعات، و يا رشته شبکه هاي کامپيوتري در دانشگاه جامع علمي کاربردي مي توانند در زمينه کارشناس شبکه هاي کامپيوتري مشغول کار باشند. البته افراد فارغ التحصيلان رشته هاي ديگر نيز که دوره هاي تخصصي را در آموزشگاه هاي معتبر گذرانده و تجربه لازم را کسب کنند، مي توانند در اين حرفه مشغول باشند.

 

پشتيباني شبکه حاصل يک فعاليت تيمي است

 

اينکه چرا پشتيباني شبکه براي مديران شرکت ها مهم است سوالي اساسي است که با فهم صحيح از مفهوم شبکه و نحوه ي کارکرد آن مشخص مي شود. شبکه هاي کامپيوتري به کاربران متصل کمک مي کند تا منابع را به اشتراک گذاشته و ارتباط را بهينه کند. در واقع همان اتفاقاتي که در دنياي اينترنت مي افتد؛ و تصور اينکه اينترنت تا چه حد هزينه ها را کاهش داده و موجب توسعه ي مجموعه ها شده کافي است تا از اهميت شبکه کردن کسب و کارها مطلع شويم.

 

 

قیمت پیپ اصل

محمد سلحشوری بازدید : 26 شنبه 05 بهمن 1398 نظرات ()

مهمترین مطلب درمورد خرید پیپ اصل و خرید توتون پیپ شاید این باشد که بجز اصول اساسی و اولیه و بنیادین که آن هم در طول زمان دچار تغییراتی شده مانند اصول طراحی و ساخت پیپ که در سالهای اخیر دستخوش تغییراتی از جمله تغییرات سلیقه ای شده است ، مابقی مسایل مربوط به عالم پیپ و توتون از نظر شخص بنده ، بالای نود درصد ، بر اساس سلیقه و احساس میباشد !!! در ادامه با وبلاگ ما همراه باشید

شاید بهترین و ساده ترین توصیه ای که درباره انتخاب و خرید اولین پیپ بتوان داشت این جمله است که از هر پیپی که خوشتان آمد،  همان را بخرید !!
اما قبل از گوش دادن و رعایت این توصیه در نظر گرفتن برخی نکات و ویژگی ها لازم و مفید فایده است .
اول از همه در هنگام خرید پیپ، تهیه ادوات پیپ همچون فندک زیپو و کبریت مخصوص،  ابزار و یا بیلچه ،  نخ تمیز کننده و ....  فراموش نشود .
حال به برخی نکات و اصطلاحات که در هنگام خرید پیپ باید در نظر گرفته شوند اشاره ای میکنیم 

پیپ

1-جنس پیپ :

بعنوان اولین پیپ سعی کنید پیپی از جنس برایر که رایج ترین و بهترین گزینه برای ساخت می باشد،  انتخاب کنید،  ماده ای که از هر لحاظ برای ساخت پیپ مناسب است مقاوم در برابر حرارت ،  کیفیت اسموک عالی،  قدرت جذب مناسب و ظاهری زیبا و فریبنده .
اگر چه پیپ از مواد دیگری مانند سفال،  میرشام ، فلز و حتی پرسلین و...  نیز ساخته می شود ولی در میان تمام این موارد ،  برایر گزینه برتر است .
بعنوان ارزانترین پیپ نیز می توان از پیپ کورن کاب نام برد که از ذرت طی مراحل خاصی تولید می شود اما به دلیل داشتن کاسه کوچک و طعم و مزه خاص این پیپ به عنوان گزینه ای برای اولین پیپ توصیه نمی شود .
استم اکثر پیپ های برایری معمولا از جنس ولکانیت و یا لوسیت ساخته می شوند البته مواد دیگری نیز استفاده می شود.
ولکانیت جنس نرم تری دارد و در دهان و در میان دندان ها حس راحتی بیشتری ایجاد می کند و معمولا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
لوسیت دوام و مقاومت بیشتری در برابر اکسیداسیون از خود نشان می دهد .

2-فرم و اندازه پیپ :

برخی دوستان جویای این مطلب شده بودند که تفاوت بین فرم های خمیده و غیر خمیده straight در چیست و کدام بهتر است !؟
در پاسخ بایید عرض کنم که غیر از تفاوت آشکار ظاهری قابل مشاهده در این دو فرم , هر کدام معایب و مزایایی دارند .
در فرم غیر خمیده straight بدلیل مستقیم بودن مسیر هوایی از آتشگاه تا دهان اسموک لایت و سبک تری خواهیم داشت , معمولا بدلیل فرم و ساختار ظاهری وزن کمتری دارند و سبک تر هستند , در هنگام نگهداشتن در دهان فشار کمتری به دندان وارد میشود , بنابر همین موارد به توصیه اساتید فن پیپ های غیر خمیده انتخاب مناسب تری برای پایپرهای تازه کار میباشند .
اما ! به دلیل همین مستقیم بودن مسیر هوایی و عبور هوای بیشتر و راحتر تر اگر صبر و تامل و آرامش در حین اسموک رعایت نشود احتمال گرم شدن کاسه پیپ بیشتر است و مطلب بعدی اینکه به همین دلیل اگر توتون مصرفی مرطوب و یا شیره دار باشد , خب طبیعتا باید منتظر ایجاد شیره در حین کشیدن پیپ باشید و شیره ایجاد شده به دلیل مستقیم بودن مسیر هوایی به راحتی به دهان منتقل خواهد شد .
در مورد پیپ های خمیده Bent باید عرض کنم که :
اولا شکل ظاهری این نوع پیپ ها حس نوستالژیک در بین افراد ایجاد میکند و بیشتر افراد , پیپ را با این فرم و ظاهر در ذهن به خاطر می آورند . گذشته از این موضوع باید اشاره کرد که به دلیل انحنای موجود در این فرم پیپ , مسیر جریان هوا طولانی تر شده و در نتیجه اسموک خنک تری خواهیم داشت بخصوص در مدل های چرچ , هر چه مسیر عبور هوا طولانی تر باشد , اسموک خنک تر میشود اما همین افزایش مسیر هوا خود مستلزم ایجاد فشار بیشتر در دهان برای کام گرفتن میشود بعلاوه باعث افزایش وزن پیپ نیز میگردد , همچنین به خاطر ساختمان ظاهری پیپ شاید مجبور شوید زمان بیشتری را برای پیدا کردن پیپ مناسبی که با استایل شما هماهنگی بیشتری داشته باشد و به اصطلاح در دستتان بنشیند , صرف کنید .
مزیت این فرم در منتقل نشدن شیره ایجاد شده به دهان پایپر است.
مخصوصا با سیستمهای ابداعی و انحصاری که توسط سازندگان پیپ در ساخت پیپ ها انجام میگیرد مانند سیستم انحصاری بربیا در قسمت استم و سیستم انحصاری پترسون , که همگی سعی بر داشتن هر چه بیشتر اسموکی خنک تر , خشک تر و لایت و سبکتری دارند ..

پیپ

3-قیمت پیپ  :

پیپ در کشور ما معمولا از حدود 100 هزار تومان شروع شده و تا چند میلیون ادامه پیدا می کند.
پیشنهاد میکنم برای اولین پیپ از گران قیمت ها شروع نکنید تا اگر بنا به دلایلی از ادامه پیپ کشیدن منصرف شدین فشار مالی زیادی به شما وارد نشود.
همچنین از خرید پیپ های فیک و چینی موجود در بازار نیز خودداری کنید که جزء ضرر به سلامتی و همینطور جیب شما چیزی بهمراه نخواهد داشت.
توصیه میکنم به فروشگاه مراجعه کنید و از گفتن این موضوع که شما در پیپ کشیدن تازه کار هستین ابایی نداشته باشین،  در هر صورت فروشنده دیر یا زود متوجه این موضوع خواهد شد ولی با بیان تازه کار بودن فروشنده می تواند طیف وسیعی از انتخاب ها را پیش روی شما قرار دهد و چه بسا توصیه های ارزشمندی برای شروع کار داشته باشد .

4 -فیلتر پیپ :

یکی از اساسی ترین موارد در هنگام پیپ کشیدن داخل ندادن دود حاصل از سوختن توتون  به ریه هاست بهمین دلیل به عقیده خیلی ها وجود فیلتر امری غیر ضروری است ،  به عقیده این گروه یکی از معایب وجود سیستم فیلترینگ در صورت رعایت نکردن نظافت مرتب و منظم تاثیر بر روی طعم و مزه و کیفیت اسموک به دلیل وجود آلودگی در سیستم فیلترینگ است .
اگر چه در بسیاری از نقاط دنیا بخصوص اروپای مرکزی استفاده از پیپ های فیلتر دار 9 میلی متری رایج و مرسوم است .

انواع توتون پیپ ساموئل گاویت:

شرکت ساموئل گاویت در سال ۱۷۹۲ تاسیس شده است و بیش از ۲۰۰ سال است که در زمینه تولید توتون پیپ مرغوب و توتون اسنیف در حال فعالیت است. شاید یکی از نامدارترین و قدیمیترین برند های تولید توتون پیپ در جهان باشد.
استفاده از موارد اولیه مرغوب، اسانس هایی با پایه طبیعی و فارق از افزودنی های شیمیایی آن را به یکی از برترین برندهای تولید کننده در این صنعت تبدیل کرده است. شاید جمله " هنوز آنقدر پولدار نشده ام که کالای ارزان بخرم"را واقعا در طرز تفکر این شرکت انگلیسی بشود یافت! شاید جالب باشد بدانید که شرکتی با این قدمت و سابقه هنوز در تولیدات خود از روش های سنتی و گاها دستی استفاده می کند و برخی از ماشین آلات آنها متعلق به همان ۲۰۰ سال پیش است. !

سوال این است چرا؟

شاید بتوان اولین برندهای تولید پیپ را هنوز در انگلستان جست، در زمانی که پیپ و پیپ کشیدن در ابتدای راه خود بود. پیپ کشیدن همیشه طبقه خاصی از جامعه را شامل شده و هنوز هم بسیاری افراد پیپ کش را کمی خاص تر می بینند.
شرکت ساموئل گاویت هنوز هم مشاور بلیندینگ بسیاری از شرکت های اروپایی و امریکایی است و کمتر نمایشگاه معتبری را می توان جست که استند این کمپانی خالی باشد.
در ذیل به توضیح انواع توتون پیپ این شرکت خواهیم پرداخت.

توتون فول ویرجینیا فلیک (FullVirginiaFlake1):

این توتون فلیک ۱۰۰% ویرجینیاست. ویرجینیا توتون شیرینی به حساب می آید و رنگ آن زرد روشن است. در دو مرحله بلیندینگ و هولدینگ کمی رنگ آن تیره تر شده و برای دوستداران توتون شیرین انتخاب مناسبی است. طعم آن شیرین و سنگینی آن متوسط است.
هنر طراحی و ساخت پیپ ایرانی تا سال ۲۰۱۵ رویایی بیش برای ایرانیان نبود! ماه اکتبر ۲۰۱۵ بود که تیم مدیریت انجمن پیپ ایران و مجموعه پاسارگاد تاباک طراحی های خاص استاد رحیمی (mastro rahimi ) و‌ ترکیب رینگ نقره و حتی مینا کاری توجه سازندگان پیپ جهانی و حتی سندیکاهای پیپ سازی ایتالیا و فرانسه را به خود جلب کرد. با چند سال تلاش و کار گروهی از اولین ست شش تایی پیپ طراحی و ساخت رونمایی شد و نام‌ برند پاسارگادتاباک در دنیا به عنوان اولین سازنده پیپ ایرانی مطرح شد و صفحات اینستاگرام و سایت و فیسبوک این مجموعه مورد توجه برند های معتبر سازنده ایتالیایی شد و بازدید هایی توسط صاحبان برند و مطرح جهان و مخصوصا ایتالیایی ها از محل فروشگاه انجام شد و استاندارد های فروشگاه و شرایط یک اسموک شاپ واقعی مورد تایید این عزیزان همچون آقای بوتزی صاحب برند پیپ بربیا قرار گرفت
تا ماه اکتبر ۲۰۱۸ پاسارگادتاباک بعد از گذشت سه سال از شروع به طراحی و ساخت اولین پیپ در ایران۴۲۰ پیپ تماما دست ساز با برایر و متریال ایتالیایی را با هنر ایرانی به نمایش گذاشته است.
مجموعه پاسارگادتاباک و کافه آرتین با شعار کار گروهی و به عنوان اولین اسموک شاپ و اولین انجمن پیپ ایران و اولین طراح و سازنده پیپ ایران و اولین بیوکس کار حرفه ای پیپ مرشام و تنها مرکز نگهداری اصولی سیگاربرگ در ایران
منبع : www.pasargadtabac.net                     
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره "٠٩٣٥٢٢٠٠٠٧٧" تماس حاصل فرمائید.
كانال انجمن پاسارگاد تاباک : pasargadtabaccafeartin@

پیپ

 

 

مزو وایت یا کرم پودر دائم

محمد سلحشوری بازدید : 32 پنجشنبه 03 بهمن 1398 نظرات ()

در این روش از سوزن های بسیار ریز استفاده می شود تا یک سری از تزریق ها به لایه روشهای جوانسازی صورت پیش بینی شده است ، و می تواند ناشی از عوامل زیر باشد. حتما بخوانید : جورجیو آرمانی ؛ اسطوره تکرار نشدنی دنیای مد کلاس های آموزشی که بزودی برگزار میشه در برزیل و امریکا اگر مشکلی داخل روشش بود ب هیچ عنوان اجازه اینکار صادر نمیشد در ادامه با وبلاگ ما همراه باشید

باید ها و نبایدهای مزو وایت که باید بدانید

 

این ویال ها در قالب مزو با ترکیبات گیاهی،شیمیایی و درمانی در زمینه روشن سازی و درخشان سازی موثر هستند و از ترکیبات این ویال ها میتوان به البوتین،نیاسین،پلی آمید و غیره اشاره کرد که کاملا بدون عوارض هستند. صحیح نیست در حالتی که نرخ جذب بیشینه است از مواد آرایشی عمومی استفاده کنید. بنابراین، فقط از کرم بازسازی استفاده کنید). ترجمه به فارسی: کرم پودر مایع سبک حاوی مواد پیشگیری از پیری، ضد پیری، نوسازی کننده و سفت کننده پوست. استفاده از این محصول با گذشت زمان سلول های پوستی را تغذیه می کند. جهت شرکت در دوره های آموزش کارگردانی، آموزش بازیگری، آموزش تصویر برداری، آموزش تئاتر، فیلمنامه نویسی، کلاس بازیگری در شیراز به لیست زیر مراجعه کنید.
جوان سازی صورت یک روش درمانی آرایشی (یا مجموعه ای از درمان های آرایشی) است که این ویال ها از نظر ظاهری شبیه به رنگ های تتو در اسکین سازی میباشد.اما باید متذکر شویم که این دو مواد کاملا با هم متفاوت میباشند و اصلا امکان انجام این روش با مواد میکروپیگمنتیشن وجود ندارد و مواد کاملا از نظر ترکیبات متفاوت هستند. نتایج زنده ورزشی قیمت طلا و ارز قیمت خودرو قیمت اقلام اساسی نبض بازار دانشگاه‌ها تعطیل نیستند فردا، آغاز دومین مرحله ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ ترفندهایی برای کاهش فشار خون بالا که تاکنون امتحان نکرده‌اید چند راهکار ساده برای خداحافظی با فراموشی عوارض مصرف مکمل‌های ورزشی/ خطر مرگ ورزشکارن با مصرف مکمل های ورزشی سوزاندن کالری بیشتر با مصرف یک خوراکی خوشمزه اف دی ای سازمان نظارت غذا و داروی امریکاست که سالانه به شرکت های مختلفی مجوز تولید انواع محصولات را میدهد .

 

فیلم آموزش کرم پودر در غرب تهران

 

در مقابل پول برای محصولات بی کیفیت شما تبلیغ میکنیم “” این جمله ای است که گردانندگان شبکه های اجتماعی پر مخاطب به فروشندگان محصولات میگویند . پنتاگون : ترامپ دستور ترور قاسم سلیمانی را صادر کرده بود مضرات کرم پودر دائم ، آیا کرم پودر دائمی برای پوست مضر است ؟ میکروپیگمنتیشن مزووایت
این مجوز در قبال نظارت بسیار دقیق ازتولید محصول و کیفیت آن صادر میشود ۱ ماه پیش فیلم # چال لپ # پلاسما جت # مزونیدلینگ # مزووایت # صافی دائم مو شرکت های چینی برای کم کردن هزینه هایشان مجوز ها و نظارت های اف دی ای امریکا را دریافت نکردند و هیچ سازمانی بر تولید این شرکت ها نظارتی ندارد
همه اتفاقات مجله اینترنتی گل من و تو از گل و گیاه شروع شد (آموزش و نگهداری گل و گیاه آپارتمانی) اما حالا به محلی برای اشتراک گذاشتن تجربیات و ایده ها تبدیل شده. با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید! بطور روزانه این درمان را دو بار تکرار کنید تا بوی بد را کاملاْ از بین ببرید.

 

قیمت کرم پودر دائم در ستارخان تهران

 

چون دراین تکنیک از مواد آبرسان و جوانساز پوست استفاده‌می‌شود. البته باید حتما مزووایتتحت نظر متخصص کار بلد انجام‌شود. پس از انتخاب محصول مورد نظر و کسب اطلاعات می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاورین شکورزاده بهره مند شوید.
منبع و ماخذ:
https://fatemehhabashi.com/mesowhite/

طرح های موجود طلا در بازار

محمد سلحشوری بازدید : 30 شنبه 28 دي 1398 نظرات ()

هدیه دادن و گرفتن هدیه برای هرکسی شیرین ترین لحظات را رقم خواهد زد از قدیم هدیه دادن یکی از رسم های زیبا در بین بشر بوده و هرکسی قصد خوشحال کردن افرادی را که دوست میدارد را دارد به او هدیه می دهد با نزدیک شدن ولنتاین و روز عشق و ابراز آن همه ما فکر خرید یک هدیه مناسب برای بهترین های زندگی مثل پدر،مادر،همسر و دوست هستیم تا بتوانیم کمی از عشق خود را به آن ها ابراز کنیم در ادامه با وبلاگ ما همراه باشید تا در مورد هدیه و نوع آن با شما صحبت کنیم

طلا

همانطور که میدانید طلا فلزی است گرانبها و از قدیم برای بشر از اهمیت زیادی برخوردار بوده است حال می خواهیم در این قسمت مقاله در مورد طلا چیست و تاریخچه آن با شما صحبت کنیم طلا یا زَر با نشان شیمیایی Au نام یک عنصر است. طلا فلزی نرم و چگال و شکل ‌پذیر به رنگ زرد روشن و براق است که در مجاورت هوا و آب زنگ نمی زند و تیره نمی‌ شود

ارزش طلا به دلیل کمیابی آن، کاربرد پذیری آسان، تصفیه راحت، مقاومت در مقابل زنگ زدن و خوردگی، رنگ متمایز، واکنش‌ناپذیری با دیگر عناصر است ویژگی‌هایی که در کمتر فلز دیگری دیده می‌شود. همچنین این فلز این قابلیت را دارد که تا حد رشته‌های بسیار کوچکی درآید که این خاصیت در ساخت جواهرات کاربرد بسیار مهمی دارد.طلا از آغاز تاریخ مکتوب بشر همواره فلزی گران ‌بها و محبوب بوده ‌است که برای ضرب سکه، ساخت جواهرات و کاربردهای هنری استفاده می‌شده‌است. در گذشته سیاست مالی بسیاری از کشورها بر پایه استاندارد طلا استوار بود یعنی پول هر کشوری معادل مقدار مشخصی از طلا بود. استاندارد طلا از آغاز جنگ جهانی اول در بیشتر کشورهای اروپایی و پس از آن به تدریج در کشورهای دیگر کنار گذاشته شد و سیاست پول بی‌پشتوانه جایگزین آن شد.

طلا علاوه بر کاربرد سرمایه‌ای و استفاده در جواهرات کاربردهای گوناگون دیگری از جمله در دندان‌پزشکی، تولید شیشه‌های رنگی و صنایع الکترونیک دارد و با توجه به رسانایی الکتریکی بالا در سیم‌کشی الکتریکی کاربرد دارد.

کشورهای دارای طلای زیاد

هند بزرگترین وارد کننده طلا در دهه‌های اخیر بوده‌است که به دلیل تقاضای بالای جواهرات طلا در این کشور است. برآورد می‌شود که ۱۸ هزار تن طلا درطرح های مختلف همچون گردنبند خانه‌های هندی‌ها نگهداری می‌شود. هرچند در سال ۲۰۱۳ تقاضای طلا در چین از هند پیشی گرفت.

طرح های موجود طلا در بازار

طلا معمولاً به صورت آلیاژ همراه با فلزات دیگر استفاده می‌شود. مس رایج‌ترین فلز برای ساخت آلیاژ طلاست و گاهی از فلزات دیگری مثل نقره، نیکل، و پالادیم هم استفاده می‌شود. درصد طلای موجود در هر مصنوع فلزی به عنوان عیار طلا نامیده می‌شود که معمولاً از واحد ۲۴ یا واحد ۱۰۰۰ بیان می‌شود. مثلاً طلای ۱۸ عیار (۷۵۰) حاوی ۷۵ درصد طلاست و طلای ۹۰۰ شامل ۹۰ درصد طلاست.

انگشتر

انگشتر یکی از طرح های موجود طلا در بازار است که برای مناسبت های مختلف قابل استفاده است و هدیه ایی زیبا برای هرفرد محسوب خواهد شد

انگشتر که به انگشت می‌شود یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است زیرا بعضی از انگشترها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشتر میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آنها به ارث رسیده‌است. حلقه‌های ویژه انگشت دست را انگشتر نیز می‌گویند. حلقه‌های زینتی دیگری برای بازو یا گردن نیز وجود دارد. برخی از انگشترها بسیار بزرگ و درشت هستند که برای دستان ظریف و کوچک مناسب نیست. اما افرادی با انگشتان کشیده در انتخاب مدل انگشتر آزادند.

دستبند

یکی از طرح های تولید شده از طلاست که برای مردان و زنان در طرح های مختلف موجود است دستبند نوعی وسیلهٔ تزئینی است که انسان‌ها بر گرد مچ دست خود می‌بندند. و به عنوان هدیه در بین زنان و مردان رواج دارد و یکی از پیشنهاد های ما می باشد که می توانید در روز عشق به افرادی که دوستشان دارید هدیه بدهید

پلاک

پلاک طلا یکی از زیباترین و پرطرفدارترین نمونه های موجود است که کاربردی چندگانه دارد و در طرح های مختلف در بازار موجود است و برای مردان و زنان و حتی کودکان قابل استفاده است این طرح بسیار کاربردی و لوحی ارزنده می باشد که می توانید آویز به زنجیر کنید پلاک در اشکال مربعی دایره و مستطیل قابل عرضه است و انتخاب را برای مشکل پسندان آسان می کند

گالری طلای کاکامی

گالری کاکامی، با شعار «درخشش یک رؤیا» و با هدف ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت و طراحی بروز، فعالیت خود را به منظور ایجاد خلاقیت و نوآوری در صنعت طلا و جواهر ایران شروع نمود.

برند کاکامی با ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت و طراحی بروز در زمینه طلا و جواهر به مشتریان ، تلاش می کند تا نام خود را به عنوان برترین برند طلا و جواهر در سطح کشور ثبت نماید.

دستگاه لیزر فایبر مارکینگ

محمد سلحشوری بازدید : 24 شنبه 28 دي 1398 نظرات ()

دستگاه لیزر چیست؟

امروزه در صنایع مختلف، در راستای تولیدات، ممکن است نیاز به عملیات حکاکی و یا برش داشته باشید. در قدیم حکاکی و برش به صورت دستی و یا با دستگاه های ساده انجام می شد. اما در حال حاضر و با وجود تکنولوژی لیزر، شما با خرید یک دستگاه لیزر می توانید به راحتی متریال های مختلف را با دقت بسیار بالا حکاکی کنید و یا برش دهید.
یک دستگاه برش لیزری به تولیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا طرح‌های متنوعی بر روی انواع فلزات، چوب، پلکسی گلاس، چرم، پارچه، کریستال، سرامیک و … را با سرعت و دقت بالا تولید کنند. به همین دلیل دستگاه های لیزر  کاربردهای فراوانی دارند که می توانید با کمی خلاقیت، طرح های بسیار زیبا و کاربردی در جهت رونق کسب و کار خود ایجاد نمایید. در ادامه با وبلاگ ما همراه باشید

دستگاه لیزر حکاکی و برش فلزات (لیزر فایبر مارکینگ)

برش لیزری:

برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده می‌شود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده می‌شود. برش لیزری توسط استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی لیزر روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند انجام می‌شود. قسمتی از جسم مورد نظر که بریده می‌شود یا آب می‌شود یا می‌سوزد یا تصعید می‌شود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود؛ و سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود. لیزر صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنایع نظامی، ساختمانی، هوافضا، پزشکی، آزمایشگاهی و پژوهشی، ارتباطاتی، فیزیک، شیمی و … کاربرد دارد.
 

تاریخچه دستگاه حکاکی لیزر :

در سال ۱۹۶۵ اولین دستگاه برش لیزری برای ایجاد سوراخ در قالب‌های الماس استفاده شده‌است. این دستگاه توسط مرکز تحقیقات Western Electric Engineering ساخته شد. در سال۱۹۶۷ بریتانیا در ساخت دستگاه برش لیزری به کمک جت اکسیژن برای برش فلزات پیش‌گام شد. در اوایل سال۱۹۷۰ این تکنولوژی در کاربردهای هوافضا برای برش تیتانیم به‌کار گرفته شد. در همان موقع لیزرهای CO2 برای برش غیر فلزات مانند:پارچه و … به‌کار گرفته شد؛ چراکه در آن زمان لیزر CO2 به اندازه کافی برای غلبه بر هدایت حرارتی فلزات قدرت‌مند نبود.
صنایعی  مانند خودروسازی، ابزاردقیق، صنایع نظامی، صنعت چرم و پوشاک، صنایع مهندسی، ساخت و تولید، چوب و دکور ،صنایع سنگ و ... از جمله مواردی هستند که استفاده وسیعی از دستگاه برش لیزر دارند. باتوجه به قطعه نهایی مورد نیاز دستگاه برش لیزر یا دستگاه حکاکی لیزر فایبر مارکینگ استفاده می‌شود. دستگاه‌های برش لیزری به دو گروه فلزی و غیر فلزی تقسیم می‌شوند هر دستگاهی با قدرت (وات) و قابلیت‌های مختلفی تولید می‌شود که موارد استفاده آن متفاوت است.
 

نحوهٔ عملکرد دستگاه حکاکی لیزر :

اشعهٔ لیزر از طریق تحریک مواد مولد لیزر توسط تخلیهٔ الکتریکی یا تابش یک لامپ در یک محفظه بسته تولید می‌شود. با تحریک مادهٔ مولد لیزر پرتو با استفاده از تکه‌های آینه منعکس می‌شود تا انرژی لازم برای تبدیل شدن به یک جریان نور تک‌رنگ منسجم را به دست آورد. آینه یا فیبر نوری معمولاً برای هدایت نور منسجم به لنز دستگاه استفاده می‌شود. این لنز در نقطهٔ کاری دستگاه متمرکز شده‌است. باریک‌ترین قسمت پرتو متمرکز شده قطری کمتر از ۰/۳۲میلی‌متر دارد.
عملکرد دستگاه برش لیزر به این صورت است که ابتدا اشعه لیزری از هد دستگاه بر روی جسمی که قصد برش و یا حکاکی آن را داریم تابیده می‌شود و سپس این پرتوی لیزری با توجه به میزان قدرتی که برای آن تعریف شده‌است قسمت مورد نظر را برش میدهد و یا موجب تصعید آن می‌شود(حکاکی) و در پایان قسمت‌های برش خورده با گاز فشار بالا از روی جسم برداشته شده تا سطح صاف و سیقلی قطعه اصلی باقی بماند.
دستگاه‌های تولید لیزر می‌توانند انواع مختلفی از لیزر را ایجاد نمایند. این لیزرها بااسامی : لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رادیو اکتیو، لیزر جامد شناخته می‌شوند.بیشترین  استفاده در صنعت تنها از دو نوع لیزر گازی و لیزر جامد است. این دو نوع لیزر خود از بخش‌های مختلفی تشکیل شده‌اند به عنوان مثال می‌توان گفت که در بین لیزرهای صنعتی، گازی Co2 بیشترین میزان استفاده را دارد. چرا که از آن برای برش و ایجاد حکاکی بر روی انواع مختلف وسایل اعم از فلزات و غیر فلزات می‌توان استفاده نمود.
  دستگاه‌های لیزر در نوع خاص CO2 و فایبر ساخته می‌شوند که هر یک دارای مزایایی هستند. در لیزر فایبر برخلاف CO2 هیچ‌کدام از قطعات و یا آینه‌های به کار رفته در آن حرکتی نداشته و ثابت اند و به همین دلیل از نظر هزینه کلی بسیار سودمندتر خواهند بود.

مزایای برش لیزری با دستگاه لیزر :

سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبه‌های اضافی در قسمت‌های برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برش‌های مکانیکی و سنتی است. از آنجایی که از ابتدای شروع عملیات برش تا پایان کار، پرتو لیزر به صورت مداوم و یکنواخت عمل برش را انجام می‌دهد، دقت کار افزایش می‌یابد.

تفاوت برش با دستگاه لیزر و روش های سنتی:

دستگاه های برش لیزری مزایای بیشتری نسبت به روش‌های سنتی دارند. در برش لیزری، بین ابزار برش و قطعه‌ی مورد نظر هیچ گونه تماسی برقرار نمی‌شود. علاوه بر این مورد، دستگاه‌های برش لیزری از دقت بالاتری نسبت به روش‌های سنتی بهره می‌برند. به عنوان مثال، شما می‌توانید از یک پت شاپ اینترنتی قلاده و یا بند قلاده خریداری کرده و با استفاده از این دستگاه مشخصات حیوان و اطلاعات تماس خود را  بر روی آن حک کنید.

دستگاه برش پلاسما:

احتمال تاب برداشتن ماده در برش لیزر بسیار کم است چون، ناحیهٔ مؤثر حرارتی در این فرایند بسیار کوچک می‌باشد.
برش لیزری به علت دقت بالاتر و مصرف انرژی کمتر در هنگام برش، مزیت بیشتری نسبت به برش پلاسما دارد. با این وجود اغلب دستگاه‌های برش لیزری نمی‌توانند ضخامتی بیشتر از ضخامت برش دستگاه‌های پلاسما را برش دهند. امروزه دستگاه‌های برش لیزری قوی‌تری نیز در حال تولید است تا بتوانند ضخامت‌های بیشتری را برش دهند اما هزینهٔ تمام شدهٔ این دستگاه‌ها بیشتر از دستگاه‌های برش پلاسما است.مهمترین مزیت استفاده از دستگاه‌ برش لیزر جهت برش فلزات و غیر فلز ،سرعت و دقت بالای کار می‌باشد .

انواع لیزرهای مورد استفاده:

لیزرها انواع مختلفی مانند لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رادیواکتیو، لیزر جامد، لیزر فیبری و … دارند، اما در صنعت از دو نوع لیزرهای گازی و جامد استفاده می‌شود.

لیزرهای پرکاربرد استفاده شده در دستگاه‌های برش لیزر صنعتی عبارتند از:

۱) لیزر CO2 که برای برش، حکاکی و تضعیف ماده مناسب است.
۲)لیزرهای نئودیمیم(Nd) و لیزرهای نئودیمیم-ایتریم-آلومینیوم-گارنت(Nd-YAG) می‌باشند. این دو لیزر سبک و روشی یکسان دارند و تفاوت آن‌ها در کاربردشان می‌باشد. لیزر Nd برای تضعیف ماده و در مواقعی که قدرت زیاد و تکرار پذیری بالا مدنظر است به کار می‌رود. لیزر Nd-YAG برای تضعیف ماده و حکاکی روی قطعه و در مواقعی که قدرت بسیار زیاد مورد نیاز است، استفاده می‌شود.
هرسه نوع لیزر یاد شده را می‌توان برای جوشکاری نیز استفاده کرد.
لیزر CO2 برای برش‌کاری صنعتی بسیاری از مواد از جمله فولاد، آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، تیتانیم، کاغذ، موم، پلاستیک، چوب و پاچه استفاده می‌شود. لیزر YAG در درجهٔ اول برای برش و حکاکی فلزات و سرامیک‌ها استفاده می‌شود.
ژنراتور دستگاه لیزر و اپتیک خارجی (لنز فوکوس‌کننده) نیاز به خنک کاری دارند. بسته به اندازه و پیکربندی دستگاه، گرمای اضافی ممکن است مستقیماً یا توسط یک خنک‌کننده به هوا منتقل شود. معمولاً از آب به عنوان خنک‌کننده استفاده می‌شود که توسط سیستم خنک‌کننده به گردش در می‌آید.

لیزرهای پیشرفته تر:

لیزر میکروجت: هدایت پرتو لیزر به وسیلهٔ جت آب است. در این دستگاه پرتو لیزر با جت آب کم فشار همراه است. لیزر وظیفه اصلی برش را برعهده دارد درحالی که جت آب پرتو لیزر را هدایت می‌کند. عمل هدایت پرتو از طریق بازتاب داخلی کلی انجام می‌شود. مانند آنچه که در فیبر نوری اتفاق می‌افتد. در این روش، آب علاوه بر از بین بردن اثرات تخریبی ناشی از برش، سطح ماده را نیز خنک‌کاری می‌کند که ازجمله مزایای این روش به حساب می‌آید.
 لیزر فیبر: یک نوع از لیزرهای حالت جامد است که به سرعت در صنعت برش فلز در حال رشد است. برخلاف لیزر CO2 تکنولوژی فیبر با بهره‌گیری از محیط جذب جامد به عنوان گاز یا مایع مخالف عمل می‌کند. دانهٔ لیزر پرتوی لیزر را تولید می‌کند و پس از آن پرتو در الیاف شیشه‌ای(Glass Fiber) تقویت می‌شود. با طول موجی در حدود ۱/۰۶۴ میکرومتر لیزر فیبر، نقطه اثر بسیار کوچکی(۱۰۰ برابر کوچکتر از نقطهٔ اثر لیزر CO2) ایجاد می‌کند که این نوع لیزر را برای برش مواد فلزی بازتابنده، مؤثر می‌سازد.

انواع روش‌های برش فلزات توسط لیزر:

روش‌های مختلفی در برش با استفاده از لیزر وجود دارد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:
۱) تبخیر ماده
۲) ذوب ماده به همراه دمیدن گاز پرفشار
۳) سوزاندن
۴) ایجاد شکاف به وسیله تنش‌های حرارتی
۵) برش سرد
 برش تبخیری: در این روش حرارت پرتو متمرکز شده، دمای نقطه اثر رابه دمای نقطهٔ جوش می‌رساند و موجب تبخیر ماده و ایجاد حفره می‌شود. این روش برای برش موادی استفاده می‌شود که ذوب نمی‌شوند مانند:چوب، کربن و پلاستیک‌های ترموست.
 برش ذوبی به همراه دمیدن گاز پرفشار: در این روش ابتدا پرتوی لیزر، ماده مورد نظر را در نقطهٔ کاری به دمای نقطه ذوب می‌رساند. بلافاصله با استفاده از جریان پرفشار یک گاز (معمولاً هوا) به نقطهٔ مورد نظر ضربه‌ای وارد شده و باعث ریزش مواد ذوب شده از روی جسم مورد نظر می‌شود. در این روش نیازی به بالا بردن دما به اندازه‌ای بیشتر از نقطهٔ ذوب ماده نیست در نتیجه دستگاه قدرت مصرفی کمتری دارد. از این روش عموماً برای برش فلزات استفاده می‌شود.
 برش با ایجاد شکاف به وسیله تنش‌های حرارتی:مواد ترد به شکستگی حرارتی حساس می‌باشند. از این ویژگی مواد ترد در روش یاد شده‌استفاده می‌شود. اشعهٔ لیزر روی سطح ماده متمرکز شده و باعث ایجاد حرارت موضعی و انبساط حرارتی می‌شود. این عمل باعث ایجاد شکاف در ماده شده و با حرکت دادن پرتو می‌توان آن را هدایت کرد تا برش مد نظر اتفاق بیفتد. این روش عموماً برای برش لیزری شیشه‌ها و مواد شیشه مانند استفاده می‌شود.
 توان تیوب دستگاه نیز از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا توسط این تیوب لیزر می‌توان هزینه تولید پرتو لیزر را کاهش داد ولی اگر از آن استفاده نشود تولید پرتو لیزر بسیار پر هزینه و سخت است. این توان قابل تغییر است که برای کار روی متریال‌های متفاوت توان این لیزر را می‌توان تغییر داد.
تلرانس و پرداخت سطح:
برش‌های لیزری جدید دارای دقتی در حدود ۲۵ میکرومتر(۰٫۰۱ میلی‌متر) هستند.
زبری استاندارد سطح (Rz) با ضخامت ورق افزایش می‌یابد اما با قدرت لیزر و سرعت برش کاهش می‌یابد.

مصرف انرژی در دستگاه های لیزر :

مهمترین اشکال دستگاه‌های برش لیزر مصرف زیاد برق آن‌ها است. بازدهی لیزرهای صنعتی چیزی در حدود ۵ تا ۴۵ درصد است. مقدار قدرت مورد نیاز برای برش لیزر در یک کار بخصوص به نوع ماده، ضخامت، روش مورد استفاده و نرخ برش مدنظر، بستگی دارد.

کاربرد دستگاه لیزر مارکینگ فایبر :

دستگاه لیزر مارکینگ فایبر برای مارک زنی،حکاکی سریع،بارکد زنی،تصویر زنی و برش و حکاکی طلا و نقره کاربرد دارد.
دستگاه لیزر فایبر در صنایع پزشکی،کابل و لوله سازی،ساعت و عینک سازی برخی از فلزات و پلاستیک های صنعتی،آسانسورسازی،صنایع بهداشتی،ساختمان و شیرآلات ساختمانی،صنایع الکترونیک و کلید و پریز،هدایای تبلیغاتی،قالب سازی،بلبرینگ سازی،ابزار سازی،موبایل،صنایع هواپیماسازی،صنایع دفاع و جنگ افزارسازی،صنایع کشتی سازی،خودرو سازی و قطعات اتومبیل مورد استفاده جهت مارک زنی قرار میگیرد.
مواد قابل پردازش دستگاه بیزر مارکینگ فایبر شامل انواع فلزات با درجه سختی بالا و همچنین استیل،آلومینیوم،تیتاتیوم،طلا،نقره و غیز رفلزاتی چون پلاستیک،سیلیکون،ABS،پلی کربنات،چرم،پلی اتیلن میباشد.

نرخ تولید و برش:

حداکثر نرخ برش توسط عواملی چون قدرت لیزر، ضخامت ماده، نوع فرایند مورد استفاده و خواص مواد محدود شده‌است. برای همهٔ مقاصد و اهداف، یک لیزر می‌تواند تا ۳۰ برابر سریع‌تر از یک ارهٔ استاندارد باشد.دستگاه‌های برش CNC با هدایت کامپیوتری و توسط لیزری که از آن‌ها متساطع می‌شود عملیات مختلفی مانند برش لیزری، حک لیزری و … را انجام می‌دهند. این دستگاه‌ها مزایای زیادی دارند، مثلاً سرعت بسیار بالایی دارند و با توجه به هدایت شدن توسط کامپیوتر، خروجی‌های کاملاً یکسانی دارند.
شرکت پارس کیا مهنام وارد کنند دستگاه های حک و برش لیزری (فایبر و دستگاه برش فلز و سی اوتو)

قیمت دستگاه حکاکی لیزر فایبر مارکتینگ

فروش دستگاه های لیزر فایبر و سی او تو به صورت نقد و اقساط می باشد
دستگاه لیزر حکاکی فایبر :( آلمان / چین): مشخصات: با توان 20-40-60-70 وات ، عمرلیزر 100 هزار ساعت، اسکنر CTI آمریکایی، فوکوس لنز تحت لیسانس RONAR آلمان،برق مصرفی 500 وات ، هوا خنک بدون نیاز به چیلر
دستگاه حک فلز توانایی حکاکی بارکد و شماره سریال، لوگو ، آرم ، حک تصاویر، حک سه بعدی و حک عمیق تا عمق 2 میلیمتر را روی تمامی فلزات مانند : طلا- نقره- برنج- مس- آلومینیوم- فولاد و استیل و … را دارد
شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب انواع دستگاه های برش و حکاکی لیزری را به مشتریان خود عرضه می کند. شرکت برای دستگاه های لیزر فایبر و لیزری غیرفلزات عرضه شده ، خدمات زیر را ارایه می دهد:
نصب دستگاه لیزر مارکینگ فایبر و لیزر غیرفلزات : تمامی دستگاه های لیزری عرضه شده ، توسط شرکت به صورت رایگان در محل مشتری نصب می شوند.
آموزش دستگاه لیزر مارکینگ فایبر و لیزر غیر فلزات : برای تمامی دستگاه های لیزر ، آموزش به صورت رایگان در محل مشتریان ارایه می شود.
گارانتی دستگاه لیزر مارکینگ فایبر و لیزر غیر فلزات: تمامی دستگاه های لیزر این شرکت ، دارای یک سال گارانتی هستند.
خدمات پس از فروش دستگاه لیزر مارکینگ فایبر و لیزر غیر فلزات : تمامی دستگاه های لیزر دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و تعمیرات و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان از طریق شرکت قابل انجام است.
دستگاه های لیزر عرضه شده توسط شرکت ، دارای تاییدیه های معتبر بین المللی هستند که نشانه ای از کیفیت محصولات عرضه شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09109103928 ، 09129733493 فاطمه قدوسی تماس حاصل نمایید.

دستگاه حکاکی لیزر فایبر مارکتینگ

باتشکر

شرکت های تولید دوربین مداربسته

محمد سلحشوری بازدید : 39 چهارشنبه 11 دي 1398 نظرات ()

ما در سری مقالات تخصصی در وبلاگ ها قصد داریم به معرفی دوربین های مداربسته و کاربرد آن ها در صنایع مختلف مقالاتی را منتشر کنیم که شاید برای همه شما کاربردی و دارای اهمیت ویژه ایی باشد همانطور که میدانید امنیت مکان های تجاری و برخی از مناطق مسکونی که در آن اشیائ قیمتی و سرمایه در گردش نگهداری می شود از اهمیت بسزایی برخورددار است ما در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع دوربین مداربسته بپردازیم پس در ادامه با وبلاگ ما همراه باشید

پیدایش و اختراع اولین دوربین های مداربسته

انواع دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته ابتدا توسط کشور آلمان در جنگ جهانی دوم پدید آمد و بعد از آن شرکت های آمریکایی از این طرح استقبال کردند و دست به تولید انبوه و تجاری آن زدند شرکت های مختلف آلمانی و آمریکایی بسیار زیادی در تولید و تجاری نمودن این محصول نقش بسزایی ایفا نموده اند ولی با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع مختلف این محصول باعث شد شاهد تنوع مدلی بسیار این محصولات در بازار جهانی باشیم

انواع دوربین های مداربسته

همانطور که گفتیم دوربین مداربسته هم در عرصه تکنولوژی دستخوش تغییراتی شده است که ما قصد داریم در ادامه به بررسی برخی از آن ها بپردازیم

دوربین های مداربسته دارای انواع مختلفی و تولید شده توسط شرکت های مختلف آلمانی آمریکایی و چینی بسیاری است که لازم است شما آن ها را بشناسید تا بسته به نیاز خود محصول مناسبی را انتخاب و خرید کنید

انواع دوربین های مداربسته شامل: دوربین مداربسته دام DOME، دوربین های مداربسته صنعتی، دوربین مداربسته بولت، دوربین های مینیاتوری، دوربین مداربسته دید در شب IR، دوربین مداربسته اسپید دام PTZ

شرکت های مختلف دوربین مداربسته

شرکت های بسیاری در حوزه تولید دوربین مداربسته در انواع مختلف فعالیت می کنند که با فراگیر شدن صنایع تولیدی در چین و صرفه اقتصادی تولید در این کشور اکثر برندهای معروف هم در این کشور تولید بسته بندی و برای شرکت ها ارسال می شود کشور چین در حوزه تولید انواع لوازم الکترونیک و کامپیوتری و همکاری با شرکت های معروفی همچون اپل و... دارای کارنامه درخشانی است که عرصه تولید در این کشور را رونق بخشیده است همین امر باعث گردیده شرکت های بسیاری در حوزه تولید دوربین مداربسته کارخانه های خود را به این کشور منتقل کنند و تولیدات خود را در چین عرضه کنند و شرکت های بسیاری هم در این کشور در حوزه تولید دوربین مداربسته فعالیت دارند که یکی از این شرکت های تولید دوربین مداربسته شرکت هایک ویژن می باشد این شرکتیکی از تولیدکنندگان و برندهای سیستم‌های تصاویر مداربسته در حوزه سیستم‌های امنیتی است.شرکت هایک ویژن در سال ۲۰۰۱ در هانگژو چین تأسیس، و به سرعت تبدیل به یکی از پیشتازان صنعت نظارت تصویری جهان گردید.

هایک ویژن با بیش از ۱۳۰۰۰ نیروی انسانی فعال شامل ۴۰۰۰ نفر در بخش تحقیق و توسعه، دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکت‌های فعال در این حوزه می‌باشد. این شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات خود از طریق نوآوری و خلاقیت و همچنین خلق ارزش پایدار بوده‌است. تا کنون محصولات دوربین هایک ویژن در بیش از ۱۰۰ کشور به فروش رسیده و این شرکت در نقاط گوناگون جهان از جمله آمریکا، هلند، ایتالیا، روسیه ایران و… دارای دفاتر مستقیم فروش می‌باشد. محصولات این شرکت شامل طیف کامل و وسیعی از انواع دوربین‌های آنالوگ و تحت شبکه، دستگاه‌های ضبط تصاویر آنالوگ، ذخیره‌سازهای تحت شبکه و… می‌باشد.

هایک ویژن در ایران

از سال ۱۳۹۳ دوربین‌ها و سایر تجهیزات هایک ویژن به بازار ایران راه یافتند. این محصولات توسط شرکت‌های گوناگونی در ایران توزیع شدند که البته هیچ‌یک از /ان‌ها به‌طور مستقیم مسئولیت فروش را بر عهده ندارند. تمامی این شرکت‌ها مئولیت فروش تمامی این محصولات را بر عهده عاملیت‌های فروش خود در سراسر ایران قرار داده‌اند تا فروش این محصولات به بهترین نحو به انجام رسد در حال حاضر نمایندگی هایک ویژن در ایران شرکت پارس ارتباط می‌باشد که خود اجازه فروش مستقیم ندارد

خرید دوربین مداربسته

طبق سنت همیشگی سری وبلاگ ها در پایان هرمقاله تخصصی مجموعه ایی را به شما کاربران عزیز معرفی می کنیم که می توانید با مراجعه به آن نیاز خود را برطرف و یا از آن خرید کنید در این مقاله قصد داریم سایتی را به شما معرفی کنیم که در رسته فروش دوربین مداربسته فعالیت بسیار درخشانی را دارا می باشد همانطور که گفته شد تهیه و نصب دوربین مداربسته نیازمند تخصص لازم و شناخت کافیست هایک لوک یکی از فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه دوربین مداربسته فعالیت می کند این فروشگاه علاوه برفروش و ارائه محصول دارای بخش مقالات تخصصی است که در آن می توانید مقالات بسیاری را در رابطه با انواع دوربین های مداربسته مطالعه کنید در این فروشگاه قبل از خرید می توانید نظرات کاربران در مورد محصول مورد نظر را مطالعه کنید و یا محصول انتخابی را با سایر محصولات موجود مقایسه و سپس خرید نمایید لازم بذکر است این سایت تمرکز خود را برروی برندهای خاص همچون دوربین مداربسته هایک ویژن قرار داده است هایک ویژن یک شرکت تولیدی در عرصه لوازم و ابزارهای الکترونیکی است که در مقالات بعدی این مجموعه وبلاگ ها در مورد برند آن برای شما توضیح خواهیم داد

سنگ عقیق

محمد سلحشوری بازدید : 34 جمعه 06 دي 1398 نظرات ()

سنگ عقیق، سنگی نیمه قیمتی است که خواص درمانی بسیار زیادی دارد. خرید سنگ عقیق، بیشتر برای زینت بخشی به زیورآلاتی مانند انگشتر و گردنبند استفاده می شود. در بین انواع سنگ های عقیق، سنگ عقیق یمنی و سنگ عقیق خطی طرفداران بیشتری دارد؛ زیرا بافت این سنگ ها ریزدانه، روشن و حالت شیشه ای دارد ما قصد داریم در این مقاله در مورد برخی از سنگ های عقیق با شما صحبت کنیم پس در ادامه با وبلاگ ما همراه باشید

خرید سنگ عقیق

سنگ عقیق یا همان آگات (agate) از جمله سنگ های نیمه قیمتی با ترکیب چندین عنصر شیمیایی است. عناصر تشکیل دهنده این سنگ، سیلیس، منیزیم و کلسیم می باشد. زیبایی منحصر به فردی دارد و نوع طبیعی آن دارای یک روشنی منحصر به فرد است. سنگ عقیق، به اندازه سنگ فیروزه حساس نمی باشد و شما می توانید در تمام کل روز (هنگام ظرف شستن و حمام کردن) انگشتر سنگ عقیق یمنی را به دست داشته باشید. خرید سنگ عقیق یمنی از فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است و حتما لازم نیست که برای خرید سنگ عقیق خطی و انواع دیگر آن روانه بازار شوید.

خرید سنگ عقیق خطی و سنگ عقیق یمنی

برای خرید سنگ عقیق یمنی و سنگ عقیق خطی، همین حالا اقدام کنید و سفارش خود را ثبت کنید. شما می توانید اندازه و رنگ سنگ عقیق خود را انتخاب کنید و تا در هر رکاب انگشتری که دلتان می خواهد قرار گیرد و زینت بخش دستان شما باشد. سنگ عقیق در چهار رنگ اصلی موجود می باشد:

·        سنگ عقیق سبز رنگ

·        سنگ عقیق قرمز رنگ

·        سنگ عقیق سیاه رنگ

·        سنگ عقیق زرد رنگ

سنگ عقیق یمنی یا همان سنگ عقیق قرمز رنگ فلز طلا جلوه بیشتری دارد. سنگ عقیق سیاه رنگ و سبز رنگ هم با فلز طلا زیباست و هم با  فلز نقره زیبایی و جلوه خاصی دارد. برای خرید سنگ عقیق یمنی و مشاهده انواع دیگر سنگ های عقیق در اینترنت جستجو کنید تا با آن ها و خواص بی نظیرشان آشنا شوید. سنگ عقیق هم بیماری های جسم را درمان می کند و هم تاثیر مثبت بر روح و روان شما می گذارد.

انواع سنگ عقیق

به محض اینکه، صحبت از سنگ عقیق می شود؛ عقیق یمنی و سنگ عقیق خطی در نظرها می آید. در حالی که سنگ عقیق انواع و اقسام زیادی دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

·        سنگ عقیق آبدار

·        سنگ عقیق چشمی

·        شجری

·        خزه ای

·        لایه ای

·        منظره ای

·        دژی

·        مجوف

خرید سنگ عقیق خطی خراسانی

از بین انواع سنگ عقیق، سنگ عقیق خطی خراسانی محبوبیت بیشتری دارد. شما می توانید برای خرید سنگ عقیق خطی، ابتدا نوع سنگ را سفارش دهید و سپس نوشته دلخواه تان که می تواند از اسامی مبارک ائمه و یا آیات و ان یکاد باشد، بر روی نگین انگشترتان حکاکی شود. برای هدیه دادن به پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، سنگ عقیق خطی یک انتخاب فوق العاده است. سنگ عقیق خطی زیبایی منحصر به فردی دارد. از دیگر ویژگی های آن:

·        دوام بالا

·        مقاومت در برابر ضربه و تراش

·        سنگین وزن بودن

می باشد. برای خرید سنگ عقیق خطی و سنگ عقیق یمنی و تبدیل آن با انگشتری زیبا، کافیست با کارشناسان ما در وبسایت ... همراه باشید.

آموزش خیاطی مبتدی با متد ساده

محمد سلحشوری بازدید : 36 دوشنبه 25 آذر 1398 نظرات ()

آموزش خیاطی مبتدی با متد ساده

اگر دنبال این هستید که خیاطی رو در آموزشگاه یاد بگیرید ما به شما پیشنهاد میکنیم دست نگه دارید نیاز نیست که برای یاد گرفت خیاطی از خونه بیرون برید ما در کنار شما هستیم تا هر موقع که تایم داشتید در منزل خود خیاطی رو به سادگی یاد بگیرید

با ما شما خیاطی رو به صورت گام به گام از مبتدی تا پیشرفته یاد میگیرید

خیاطی با متد ساده که به هزینه ها اضافه آموزشگاه های خیاطی نیاز نیست شما با ما در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و خیاطی رو به طور کامل یاد میگیرید.

کلاس آموزش خیاطی مه رویا

برای شرکت کامل در تمرین های عملی ، لطفا مواد / تجهیزات زیر را به کلاس خیاطی بیاورید:

 

تجهیزات برش الگوی

پاک کن

پین های نقشه

الگوی اساس 

مداد 

قیچی

چسب ماتیکی

نوار اندازه گیری

تجهیزات تولید پوشاک

پنبه خاردار (حلقه)

جعبه پین

گچ (سفید)

سوزن دوخت دستی ، اندازه 3/5 شارپس

سوزن دوخت دستی ، سایز 8 شارپ

حلقه دوخت سفید

حلقه چرخ خیاطی سیاه

قیچی پارچه ای ، 17 سانتی متر

قیچی کوچک

پیچ گوشتی کوچک برای قرار دادن انگشت میانی خود بر روی دستی که سوزن را با آن نگه دارید

دوربین

دفترچه کوچک

پد طرح بندی A3 / A4

نوار ماسک زدن

کلیه تجهیزات فوق را می توانید از خرازی ها شهرتون تهیه کنید 

 

برای درک بهتر محتوا شما میتوانید از آموزش های خیاطی سایت نیز استفاده کنید

 

برای تکمیل مطالعات خود ، کتابها و سایت زیر خواندن در طول دوره توصیه می شود.

برش الگوی متریک برای لباسهای مردانه.

سایت سیماکده

 برش الگوی برای جلیقه های خیاطی زنان: 

 روشهای خیاطی کلاسیک: یک راهنمای ساخت و ساز برای پوشاک مردانه

آموزش خیاطی برای همه ساده هست فقط باید با اصول خیاطی اشنا باشید و آموزش های ارائه شده رو به طور کامل اجرا کنید

خیاطی رو ساده بگیرید

پایتون جادی

محمد سلحشوری بازدید : 36 جمعه 15 آذر 1398 نظرات ()

با گذشت زمان و نیاز بشر به تکنولوژی و رایانه نرم افزارها و سایت ها در عرصه کنونی جایگاه ویژه ایی در بین کاربران پیدا کرده اند در جوامع پیشرفته امروزی بیشتر کارها در حوزه رایانه و فن آوری اطلاعات قابل انجام است و بیشتر کاربران نیاز ویژه ایی در این زمینه پیدا کرده اند طبیعی است بشر به دنبال راه حل های راحت و بدون دردسر برای دست یافتن به نیازهای خود است در این مقاله قصد دارم در رابطه با یکی از زبان های برنامه نویسی با شما صحبت کنم در ادامه این مقاله با وبلاگ ما همراه باشید

زبان برنامه نویسی

بسیاری از شما با اصطلاح زبان های برنامه نویسی و با شغل برنامه ویسی آشنا هستید زبان‌های برنامه‌نویسی ساختارهای زبانی دستور مداری در رایانه‌ها هستند که به‌وسیلهٔ آن‌ها می‌توان یک الگوریتم را به‌ وسیلهٔ ساختارهای دستوری متفاوت برای اجرای رایانه توصیف کرد و با این روش امکان نوشتن برنامه جهت تولید نرم‌افزارهای جدید به وجود می‌آید. معمولاً هر زبان برنامه‌نویسی دارای یک محیط نرم‌افزاری برای وارد کردن متن برنامه، اجرا، همگردانی و رفع اشکال آن هستند. عموماً زبان‌های برنامه‌نویسی را به پنج نسل تقسیم می‌کنند:

·         نسل اول زبان ماشین است همان زبان صفرو یک

·         نسل دوم زبان‌هایی مانند اسمبلی و مشتق آن است که قابل فهم تر برای انسان می‌باشد

·         نسل سوم زبان‌هایی مانند کوبول و پی ال وان و… است که دستورهای قابل فهم تر برای انسان و نیاز به کامپایلرها

·         نسل چهارم مثل زبان‌های اوراکل و فاکس پرو و اس کیو ال‌ها است و این نسل چیزی نزدیک به محاوره‌های انسانی است.

·         نسل پنج زبان‌هایی مانند prolog , ops5، ویژوال بیسیک - تمرکز بر حل مسئله و استفاده از الگوریتم‌های نوشته شده توسط برنامه‌نویس

در این میان زبان های جدید بسیاری در بین برنامه نویسان مورد توجه قرارگرفته است یکی از این زبان ها زبان برنامه نویسی پایتون می باشد که به دلیل رفع برخی از اشکالات مورد توجه بسیاری از کسب و کارها و مخاطبان این عرصه قرار گرفته است

امروزه با وجود ماشین‌های مجازی، تقسیم‌بندی زبان‌های برنامه‌نویسی بر اساس نوع ترجمه، اشتباه می‌باشد. ماشین مجازی HipHop (مورد استفاده شرکت فیسبوک برای کاهش مرحله تفسیر در PHP) و همچنین کامپایل زبان برنامه‌نویسی پایتون جادی به کلاس‌های جاوا) نمونه‌هایی از چندگانگی نوع ترجمه در زبان‌های برنامه‌نویسی می‌باشد.

زبان برنامه نویسی پایتون

پایتون اواخر دهه ۱۹۸۰ (میلادی) توسط خودو فان روسوم در مؤسسه ملی تحقیقات ریاضی و رایانه (CWI) در کشور هلند ایجاد شد. هدف خَودو ایجاد جانشینی برای زبان برنامه‌نویسی ای‌بی‌سی بود که قابلیت پردازش استثناها را داشته باشد خَودو طراح اصلی پایتون است و نقش مداوم او در تصمیم‌گیری پیرامون اهداف پایتون، باعث شد که انجمن پایتون به او لقب دیکتاتور خیرخواه جاویدان را بدهد. این زبان در کشورهای در حال پیشرفت مثل ایران طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و به دلیل همین موضوع افرادی که جویای کار در این زمینه هستند کلاس های آموزشی این رشته را شرکت می کنند که در آینده کاری خود تضمین لازم را ایجاد کنند  مجموعه های آموزشی زیادی در کلاس های آموزشی و دوره های حرفه ایی و نیمه حرفه ایی برگزار می کنند در ادامه این مقاله طبق رسم همیشگی مجموعه ایی را به شما معرفی خواهیم کرد که در برگزاری دوره های آموزشی رایانه و رشته های مختلف فعالیت دارد در ادامه با ما همراه باشید

مکتب خونه

به طور حتم نام مکتب خونه به گوشتان خورده است این مجموعه با دارا بودن اساتید مجرب آموزشی و فارق التحصیلان مهندسین مجرب از بهترین دانشگاه های کشور با افتخار در زمینه های مختلف آموزش فنون مختلف رایانه ای کلاس های آموزشی بسیاری برگزار میکند این مجموعه با تجربه ای درخشان و همکاری با دانشگاه های مطرح ایران در ارائه مدارک معتبر شما را به صورت حرفه ای در زمینه های مختلف فنون رایانه آموزش خواهد داد ما در سلسله مقالات مختلف قصد داریم در مورد تمام این فنون مزتبط به رایانه برای شما مقالات جامع آموزشی تهیه کنیم که شاید بتوانید هدف خود را در مسیر علاقه خود پیدا کنید و به پیشرفت های چشمگیر در زمینه های مختلف دست یابید

فرش کاشان

محمد سلحشوری بازدید : 41 پنجشنبه 14 آذر 1398 نظرات ()

در این مطلب سعی می‌کنیم به تمامی سوالات درباره فرش ماشینی کاشان پاسخ بدهیم. امیدواریم که این مقاله بتواند در هنگام خرید فرش کاشان و یا خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان به شما کمک کند.

%D9%81%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B4%D9%85-%D9%85%D8%B5%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-10024-3.jpg

فرش کاشان ارزان قیمت

فرش‌های ۱۰۰٪ آکریلیک کیفیت بالاتری نسبت به بقیه فرشها دارند و قیمت بالاتری هم دارند فرش کاشان که با نخ Bcf بافت میشود ارزانتر میباشد و تولید کننده این نوع فرش کاشان با توجه قابلیت دستگاه فرش بافی میتواند براساس درخواست مشتری فرش ارزان قیمت تولید کند مثلا در مناطق جنوب ایران برای مراسمات از فرشهای ارزان قیمت استفاده میکنند و تولید کننده از نخهای Bcf استفاده کرده و فرش ۱۲متری را با وزنهای ۱۸یا ۱۹ تا ۲۵کیلیو گرم بافت میکند (وزن فرش باتوجه به خواسته مشتری در قیمت تاثیر دارد) که خواسته مشتریان را براورده میکند. فرش کاشان 700 شانه قیمت مناسب از این دسته از فرشها هستند که باتوجه به خواسته مشتری بافت میشود. فرش ارزان قیمت و فرش ماشینی قیمت مناسب بیشتر برای اتاق خواب ، خانه دانشجویی ، سالنها ، مسافرخانه‌ها و مراسمات استفاده میشود .

فرش‌های ابریشم مصنوعی در حال حاضر به دلیل عدم پرزدهی و شستشوی بسیار آسان و ثبات و درخشندگی بالا در بازارهای جهانی به عنوان بهترین کفپوش مورد توجه قرار گرفته اند.

فرش ماشینی کاشان

فرش‌ها بر اساس شانه به ۳۵۰، ۴۴۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰و ۱۵۰۰ شانه تقسیم می‌شوند. تراکم فرش‌ها نیز می‌تواند براساس نوع ماشین و شانه بین ۷۰۰ تا ۴۵۰۰ باشد. فرش ۵۰۰ شانه دارای تراکم ۱۰۰۰، ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰، ۱۲۰۰شانه تراکم ۳۶۰۰، ۱۵۰۰شانه تراکم ۴۵۰۰ هستند. که در دو قطب فرش بافی ایران یعنی کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران و مشهد بافت می‌شوند.

%D9%81%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%85-1200%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-2.jpg

فرش ماشینی گل برجسته

نوع جدید دیگری از فرش ماشینی است، تولید فرش گل برجسته به این صورت می‌باشد که یک یا دو نخ از الیاف فرش دارای این ویژگی هستند که به هنگام فرایند هیت ست شدن فرش (بعد از تولید اولیه و در هنگام بخاردهی) طولشان کاهش می‌یابد نسبت به ۶ یا ۷ نخ دیگر و کاهش طول خواب باعث برجسته شدن ظاهر کلی فرش می شود. فرش هایبالک یا فرش گل برجسته به این دسته از فرش کاشان و یا فرش مشهد گفته می‌شود.

فرش مشهد بهتر است یا فرش کاشان؟

کارخانجات بسیاری در سرتاسر کشور شروع به کار هستند که عمده آن در کاشان و مشهد هستند و امروزه در بازار شاهد هستیم که رقابت زیادی ما بین فرش کاشان و فرش مشهد می‌باشد. انچه که مشتریان دنبال ان هستند این موضوع است آیا فرش ماشینی کاشان بهتر است یا فرش ماشینی مشهد و این دال بر رقابت در کیفیت و قیمت این دو برند قدرتمند دارد. در بعضی مواقع با توجه به کیفیت بالای فرش مشهد و همچنین تبلیغات زیاد در بازار فرش مشهد جلو میزند و گاها تعدادی از فرشهای کاشان برای فروش محصولات خود از نام مشهد در فرش خود استفاده میکنند که بتوانند فرش کاشان خود را به فروش برسانند. و از طرف دیگر بعضی از تولید کنندگان فرش کاشان از مدرنترین دستگاهها و باکیفیت ترین نخها استفاده میکنند و همچنین با توجه به سلایق مردم رنگ و نقش بسیار زیبا در تولید فرش استفاده میکنند که خود برندی معتبر و قابل رقابت با فرش مشهد میشود و مشتریان زیادی را به خود جلب میکند. در کل فرش مشهد و فرش کاشان با توجه به کیفیت و قیمت مناسب هر کدام فروش خود را در بازارهای داخلی و خارجی دارند.

پس اینکه بگوییم فرش کاشان بهتر است یا فرش مشهد؟ باید به موارد زیر توجه کرد.

%D9%81%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-1000%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-2.jpg

کیفیت نخ

پیشرفته بودن ماشین الات

 دقت در شیرینگ

استفاده از مواد آهار با کیفیت

کنترل کیفیت دقیق

فرش خوب را از فرش بی کیفیت متمایز مینماید .

فرش مشهد بخریم یا فرش کاشان سوال دیگر مشتریان است . اول فرش با کیفیت را شناسایی کنیم بعد هر کدام به سلیقه ما و دکوراسیون منزل بیشتر بیاید خریداری کنیم.

 

خرید فرش ارزان قیمت

فرش ارزان قیمت که امروزه مشتریان زیادی دارد، عمده سفارش‌ها در فرش ارزان قیمت ۱۲متری و فرش ارزان قیمت ۶ متری است

فرش‌های ارزان قیمت طرح‌های زیادی دارند که در هتل‌ها، نمازخانه‌ها، مدارس، خوابگاه‌های دانشجویی و کمک برای جهیزیه همچین برای کمک به سیل زدگان و کمک به زلزله زدگان استفاده می‌شود. 

امکان بافت فرش ارزان قیمت و فرش قیمت مناسب با وزن و قیمت متفاوت و همچنین نوع نخ اعم از نخ پلی استر بی سی اف و یا اکریلیک که معمولا با دستگاههای ۳۵۰ شانه، ۴۴۰ شانه و۵۰۰شانه بافته می‌شود. معمولا وزن این نوع فرش‌های ارزان قیمت سبک هستند فرش ارزان ۱۲متری ما بین ۱۸تا ۲۵ کیلو و فرش ارزان ۶ متری ما بین ۹ الی ۱۲کیلو بیشترین درخواست را دارند و در کارخانهای فرش کاشان که برای صادرات به عراق ، افغانستان ، پاکستان زیاد هست. فرش کاشان ارزان قیمت مناسب ویلا و یا مکانهای که نیاز به فرش گران ندارد و یا نمی خواهید فعلا هزینه زیادی برای آنها کنید. فرش های ارزان قیمت به دلیل ارزان بودن از جنس نخ پلی استر برای بافت آنها استفاده میشود .

%D9%81%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B4%D9%85-%D9%85%D8%B5%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-10024-1-1.jpg

کارخانه فرش کاشان

تعدادی از کارخانهای فرش کاشان عبارتند از فرش ماشینی محتشم کاشان ، فرش اردهال ، فرش قیطران ، فرش جردن ، فرش کاخ ، فرش امیران ، فرش سرام ، فرش آسایش ، شرکت خاتم ، کارخانه یلدای کویر کاشان ، فرش خوب ، شاهکار صفویه ، بزرگمهر ، خاطره کاشان ، نیاوران ، سورنا ، فرش آویسا ، اسپادانا ، عالی مقام ، فرش زمرد کاشان ، اکباتان ، پرهام ، اعیان ، ، شرکت فرش فرهی ، فرش پایتخت ، فرش پازیریک ، و تعداد زیادی دیگر از کارخانهای تولید فرش ماشبنی کاشان

خرید اینترنتی فرش ماشینی

فروشگاه اینترنتی فروش فرش بست بافت این امکان را در اختیار مشتریان قرار میدهد که از بین فرش کاشان ، فرش مشهد ، فرش ارزان قیمت ،فرش قیمت مناسب ، فرش ترکمن ، فرش افشان و .... انچه که مد نظر مشتریان هست اطلاعات لازم و عکس فرش واقعی را در دسترس قرار دهد تا انتخاب و خرید مطمئن تر با برند معتبر داشته باشید.

تعداد صفحات : 6

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 59
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 7
 • باردید دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 26
 • بازدید ماه : 361
 • بازدید سال : 3,417
 • بازدید کلی : 4,419